Gdzie kupuję długopisy, korektory, teczki na notatki?

W pracy prywatnego korepetytora porządny długopis, teczka na dokumenty, czy spinacze to podstawa zorganizowanego działania. Jak Cię piszą… tak Cię widzą. Ja w te wszystkie artykuły wyposażałem się od kilku lat u mojego znajomego z Nowego Sącza. Tak się składa, że producent teczek, za którymi przepadałem – otworzył własny sklep internetowy. Myślę sobie, czemu by go nie zrecenzować na lubiejezyk?

Pierwsze primo – jakość

Sklep internetowy to nic innego jak maszynka do robienia pieniędzy, a dla drugich pomysł na biznes. Od lat natykam się na Januszy biznesu, którzy wyszkolili się w robieniu dobrych zdjęć… Ile to razy kupiłem buty za 300 złotych, które były używane? To prawdziwa zmora sklepów internetowych. Co gorsza tracą na tym mało znane marki, które są zjadane przez takie strony jak allegro. W skrócie… Nie fajnie.

Tesko.biz co i jak?

Tesko, pisane przez „k”, nie c 😉 To producent teczek, skoroszytów, papieru, czy torebek na prezenty. Zawsze lubiłem ich produkty, bo 1) dbali o środowisko, a ich produkcja znajduje się w małym mieście, które potrzebuje miejsc pracy 2) oferowali niską cenę przy dobrej jakości towaru. Miesiąc temu powstał ich sklep Tesko.biz. Pierwsze wrażenie robi dobre, zanim jednak zrecenzuję same ceny w sklepie (bo producenta już znam 😉 ), opowiem o samym Tesko.

Firma Tesko produkuje artykuły biurowe od 1989 roku z papieru i tektury. Od tego czasu ciągle powiększana i ulepszana zostawała ich receptura. Wytworzone produkty znajdziecie obecnie w wielu sklepach internetowych oraz hurtowniach. Jeszcze raz podkreślam, bo uważam, że to bardzo ważne. Oni dbają o środowisko!

Co z cenami?

Zostałem pozytywnie zaskoczony cenami na stronie Tesko. Chyba najlepiej na tle konkurencji wypadają z teczką wiązaną w kolorze, teczką na gumkę oraz torebkami na prezenty. W kwestii torebek powiem tyle… One mają naprawdę dobre ceny. Nie wiem jak Wy, ale ja za 1,5 zł torebki w sklepie nie kupię. Na razie sklep jak i sam pomysł mi się podoba.

Oby tak dalej!

The following two tabs change content below.

Pio3rek

Hej! Jestem pasjonatem języka niemieckiego. Mimo iż nie ukończyłem studiów związanych z germanistyką - niemieckiego uczę się od ponad 10 lat! W wolnym czasie lubię pływać i uprawiać sport. Mam nadzieję, że mój czas poświęcony tej stronie nie pójdzie na marne!

Dodaj komentarz

Imię *
E-mail *
Strona www